fbpx

Про художницю

Тетяна Килівник художник за освітою.

Закінчила РХПУ ім. І. Рєпіна (Кишинів, Молдова) і ЛНАМ (Львів, Україна), є членом Національнох спілки художників України (НСХУ), International Association of Art (IAA) Europe. В низці персональних виставок комбінуються живопис та текстиль.

У різні періоди творчості займалась графікою, книжковою ілюстрацією, з останньої мала відзнаки та нагороди Львівського книжкового форуму видавців.

Художниця провадить активну творчу діяльність, є регулярним учасником Міжнародної виставки «Осінній салон» та щорічної виставки членів НСХУ «Весняний салон».

Нині для вираження творчого поштовху найчастіше обирає олійний живопис. До актуальних тем творчості Т. Килівник належить мистецтво, яке несе світло і істину. Віра у світло Боже, яке проливається на кожну людину і відкриває правду про все. Тема розкривається через алегоричний посил у абстрактних композиціях, квіткових мотивах у імпресіоністичному стилі, мотивах природи.

Одним з важливих аспектів розвитку творчості мисткині є пленери, споглядання характеру природи у різних її провах. Особливо це стосується сонячних періодів, які завжди додають натхнення в роботі художниці.

Текст: Катерина Цуркан

___________________________

Бібліографія / Статті /:

Цуркан К. С. Синтез живопису та художнього текстилю у творчості Тетяни Килівник. «Технології та їх вплив на сучасну культуру і мистецтво України»: матеріали міжнародної науково-практичної конференції, м. Одеса, 22-23 березня 2018. С. 110.

___________________________

Виставки — перелік

___________________________

Сторінки художниці у facebook та instagram: @taniakilivnik.art

Електронна пошта: tkilivnikart@gmail.com

English EN Polish PL Ukrainian UK